عمومی زندگی سرگرمی خوابیدن عاشقانه عاشقانه

عمومی: زندگی سرگرمی خوابیدن عاشقانه عاشقانه سرگرمی هزار و یک شب عاشقانه ها

گت بلاگز اخبار اجتماعی ماشین حساب ریاضی شاگردان را بهتر می‌کند

براساس یک پژوهش جدید، ماشین حساب که شاید دستیار شاگردان تنبل ریاضی تلقی شود، به رشد مهارت‌های ریاضی آنها کمک می‌کند. 

ماشین حساب ریاضی شاگردان را بهتر می‌کند

ماشین حساب ریاضی شاگردان را بهتر می کند

عبارات مهم : آموزش

براساس یک پژوهش جدید، ماشین حساب که شاید دستیار شاگردان تنبل ریاضی تلقی شود، به رشد مهارت های ریاضی آنها کمک می کند.

به گزارش آنا، محققان بنیاد آموزش و پرورش (EEF) همچنین دریافتند که اگر به دانش آموزان شیوه درست استفاده از ماشین حساب تدریس شود، به مهارت آنها در حل مساله های ریاضی کمک می کند. به گفته آنها ماشین حساب هنگامی که به عنوان بخشی از مواد درسی محسوب شود، خیلی بافایده خواهد بود.

سر کوون کالینز، مدیر اجرایی بنیاد آموزش و پرورش در بریتانیا که یک نهاد خیریه آموزشی هست، می گوید: «بیشتر اوقات گفته شده است است ماشین حساب به مهارت های ریاضی دانش آموزان صدمه می زند. آنچه که این بررسی پیدا کرده این است که ماشین حساب در حقیقت تسلط و درک ریاضیات شاگردان را تقویت می کند… ولی استادان باید اطمینان حاصل کنند که به شیوه سنجیده و مناسبی از آن استفاده شود. به خصوص در میان شاگران جوان تر».

ماشین حساب ریاضی شاگردان را بهتر می‌کند

تحقیق اخیر نشان داده شاگردانی که در دوره ابتدایی به طور نظام مند از ماشین حساب استفاده می کنند، در علم حساب لایق تر هستند و درک بهتری از پرسشها ریاضی دارند.

با این حال، این تحقیق افزوده که شاگردان دوره ابتدایی باید به طور منظم از ماشین حساب استفاده کنند ولی نه به گونه ای که استفاده از آن کار روزانه ارزش شود.

براساس یک پژوهش جدید، ماشین حساب که شاید دستیار شاگردان تنبل ریاضی تلقی شود، به رشد مهارت‌های ریاضی آنها کمک می‌کند. 

یکی از کسانی که در این تحقیق سهم داشته می گوید، شاگردان دوره ابتدایی می توانند از ماشین حساب در کنار شیوه های دیگر استفاده کنند. به گفته او یکی از موارد می تواند این باشد که شاگردان با ماشین حساب ببینند آیا محاسبات پیچیده ارزش درست بوده و یا نه.

یک سخنگوی اداره آموزش انگلستان گفته است که ماشین حساب می تواند ابزار مهمی در تدریس باشد ولی نباید باعث شود که کودکان را از تسلط بر مبانی حساب و محاسبات ذهنی بازدارد.

ماشین حساب ریاضی شاگردان را بهتر می‌کند

واژه های کلیدی: آموزش | ریاضی | ماشین | آموزشی | استفاده | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz