عمومی زندگی سرگرمی خوابیدن عاشقانه عاشقانه

عمومی: زندگی سرگرمی خوابیدن عاشقانه عاشقانه سرگرمی هزار و یک شب عاشقانه ها

گت بلاگز اخبار بین الملل که هستی که بخواهی میانجیگری کنی! / اردوغان خطاب به ماکرون

رییس‌جمهوری ترکیه امروز (جمعه) در انتقادی شدیداللحن از پیشنهاد همتای فرانسوی خود جهت میانجیگری میان ترکیه و کردهای سوریه گفت: تو که هستی که می‌خواهی میانجیگری ک

که هستی که بخواهی میانجیگری کنی! / اردوغان خطاب به ماکرون

اردوغان خطاب به ماکرون: که هستی که بخواهی میانجیگری کنی!

عبارات مهم : ترکیه

رییس جمهوری ترکیه امروز (جمعه) در انتقادی شدیداللحن از پیشنهاد همتای فرانسوی خود جهت میانجیگری میان ترکیه و کردهای سوریه گفت: تو که هستی که می خواهی میانجیگری کنی؟!

به گزارش ایسنا به نقل از خبرگزاری آناتولی، رجب طیب اردوغان، رییس جمهوری ترکیه در اظهاراتی از شروع آمادگی های مورد نیاز جهت انجام عملیات زیاد جهت پاکسازی تروریست ها در شهرهای راس العین، راس العرب و تل ابیض خبر داد. او در ادامه اظهاراتش تاکید کرد: ترکیه هیچ قصد و نیتی جهت آسیب رساندن به نیروهای ائتلافی و متحد کشورش در منطقه ندارد.

که هستی که بخواهی میانجیگری کنی! / اردوغان خطاب به ماکرون

وی با اشاره به انتقال بعضی از نیروهای پ.ک.ک از کوه های قندیل به منطقه سنجار گفت: “هر آن ممکن است به سنجار شبیخون بزنیم.” اردوغان در بخش دیگری از اظهاراتش با اشاره به عملیات شاخه زیتون در سوریه گفت: “تاکنون سه هزار و ۸۰۰ تروریست خنثی شده است اند.” منظور از خنثی شدن تروریست ها، بازاشت، محاصره و یا کشته شدن آنهاست.

رئیس جمهوری ترکیه در ادامه از آنچه کارها مداخله جویانه فرانسه خواند، از امانوئل ماکرون انتقاد کرد. پیشتر در روز پنج شنبه دفتر ریاست جمهوری فرانسه اعلام کرد، پاریس جهت میانجیگری میان ترکیه و نیروهای دموکراتیک عمدتا کرد سوریه آمادگی دارد و به این نیروها راجع به حمایت فرانسه در برقراری ثبات در شمال سوریه اطمینان داده هست. همزمان خالد عیسی، نماینده کردهای سوریه در پاریس بعد از دیدار امانوئل ماکرون، مدیر جمهوری فرانسه با هیاتی از شمال سوریه مشمول بر نیروهای کرد ی پ گ (یگان های مدافع خلق) گفت، ماکرون وعده داد نیروهای فرانسوی را به منبج اعزام کند تا از آنها در جنگ با داعش حمایت به عمل آورند و ترکیه را متقاعد کنند که در این شهر پیشروی نکند. پیشنهاد فرانسه تصویر العمل هایی متعددی در پی داشت.

رییس‌جمهوری ترکیه امروز (جمعه) در انتقادی شدیداللحن از پیشنهاد همتای فرانسوی خود جهت میانجیگری میان ترکیه و کردهای سوریه گفت: تو که هستی که می‌خواهی میانجیگری ک

اردوغان در ادامه تاکید کرد فرانسه رویکرد اشتباهی راجع به سوریه در پیش گرفته هست. او گفت: ما عمیقا از رویکرد کاملا اشتباهی که فرانسه نشان داده هست، ناراحت شده است ایم و امید داریم که سوءتفاهم پیش آمده باشد.

واژه های کلیدی: ترکیه | سوریه | فرانسه | اردوغان | تروریست | تروریست ها | ریاست جمهوری | رجب طیب اردوغان

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz