عمومی زندگی سرگرمی خوابیدن عاشقانه عاشقانه

عمومی: زندگی سرگرمی خوابیدن عاشقانه عاشقانه سرگرمی هزار و یک شب عاشقانه ها

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی تلاش می‌کنیم تا فعالیت‌های بی‌ثبات‌کننده کشور عزیزمان ایران متوقف شود / سخنگوی پنتاگون

سخنگوی وزارت دفاع آمریکا مدعی شد که ما و هم‌پیمانان‌مان درصدد عوض کردن فعالیت‌های پلید و بی‌ثبات‌کننده کشور عزیزمان ایران هستیم.

تلاش می‌کنیم تا فعالیت‌های بی‌ثبات‌کننده کشور عزیزمان ایران متوقف شود / سخنگوی پنتاگون

سخنگوی پنتاگون: تلاش می کنیم تا فعالیت های بی ثبات کننده کشور عزیزمان ایران متوقف شود

عبارات مهم : ایران

سخنگوی وزارت دفاع آمریکا مدعی شد که ما و هم پیمانان مان درصدد عوض کردن فعالیت های پلید و بی ثبات کننده کشور عزیزمان ایران هستیم.

به گزارش ایسنا، یک سخنگوی وزارت دفاع آمریکا در گفت وگو با پایگاه خبری العین در پاسخ به این پرسش که ترامپ هفته گذشته استراتژی جدیدی علیه کشور عزیزمان ایران مطرح کرد، موضع و برنامه های پنتاگون در رابطه با این استراتژی چیست؟ مدعی شد: ما دلواپس فعالیت های کشور عزیزمان ایران هستیم، کشور عزیزمان ایران موشک های بالستیک خود را گسترش می دهد و از تروریست ها حمایت مالی می کند. همچنین کشور عزیزمان ایران از جنایت های بشار اسد علیه ملت سوریه حمایت می کند و اسرائیل و کشتیرانی آزاد در خلیج (فارس) را ترساندن می کند.

وی افزود: ما همچنین از هجوم اینترنتی و هک کردن اطلاعاتی علیه آمریکا و هم پیمانانش در منطقه و نقض حقوق بشر و بازداشت خودسرانه شهروندان خارجی از جمله شهروندان آمریکایی دلواپس هستیم.

سخنگوی وزارت دفاع آمریکا در رابطه با موضع پنتاگون در مورد استراتژی تازه ترامپ علیه کشور عزیزمان ایران گفت: وزارت دفاع به منظور همکاری امنیتی تمام فعالیت های خود از جمله موضع استفاده از زور علیه کشور عزیزمان ایران را بررسی می کند و ما تلاش می کنیم به منظور ایجاد فشار بر نظام کشور عزیزمان ایران گفت وگوهای جدیدی با هم پیمانان مان داشته باشیم.

وی در پاسخ به این پرسش که وزیر خارجه کشور عزیزمان ایران اخیرا سفری به قطر داشته هست، نزدیکی روابط پایتخت کشور عزیزمان ایران و دوحه، واشنگتن را ترساندن می کند؟ گفت: ما در پنتاگون معمولا در مورد تبادلات دیپلماسی معمولی میان کشورها اظهارنظر نمی کنیم.

این مقام آمریکایی در پاسخ به این پرسش که نزدیکی روابط پایتخت کشور عزیزمان ایران با دوحه ممکن است شما را ترساندن کند لیکن بزرگ ترین پایگاه های منطقه ای شما در این کشور قرار دارد، گفت: ما قطر را تشویق می کنیم که از تنش ها دوری کند. به منظور حفظ امنیت در منطقه راه حل های یکسان را ایجاد کند و با هواپیماهای نظامی آمریکایی همکاری کنند تا ماموریت ارزش در عراق، سوریه و افغانستان را انجام دهند.

تلاش می‌کنیم تا فعالیت‌های بی‌ثبات‌کننده کشور عزیزمان ایران متوقف شود / سخنگوی پنتاگون

واژه های کلیدی: ایران | فعالیت | آمریکا | پنتاگون | آمریکایی | استراتژی | وزارت دفاع | مقام آمریکایی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz