عمومی زندگی سرگرمی خوابیدن عاشقانه عاشقانه

عمومی: زندگی سرگرمی خوابیدن عاشقانه عاشقانه سرگرمی هزار و یک شب عاشقانه ها

عقب‌نشینی دوم در بازار مسکن

مشاهدات میدانی از اوضاع بازار معاملات مسکن در نخستین ماه تابستان، از بروز ۵ عوض کردن واکنش‌ها ملکی در سمت عرضه و تقاضای مسکن حکایت دارد که منجر به دومین ..

ادامه مطلب

آمریکا ۳۱ هواپیمای ایرانی را تحریم کرد

تسنیم به نقل از رویترز گزارش داد: دولت آمریکا در اقدامی علیه ۴ ایرلاین ایرانی، تحریم های جدیدی را علیه چند شرکت ایرانی و ترک و تعدادی از هواپیماهای متعل..

ادامه مطلب

نگرانی رونق‌زا در بازار ساختمانی

نمای عینی بازار ساخت وساز شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران از بروز نوعی «نگرانی رونق زا» در میان دو بازیگر مهم حوزه ساخت مسکن خبر می دهد. بررسی های «دن..

ادامه مطلب

رشد دلار با تعلیق جنگ تجاری

شاخص دلار آمریکا روند صعودی هفته های گذشته خود را در نخستین روز هفته بازارهای جهانی با افزایش به رکورد جدیدی از سر گرفت. شاخص دلار جهت نخستین مرتبه در ..

ادامه مطلب

گزارش سیف در نشست مجمع عمومی بانک مرکزی با حضور رئیس‌جمهور

پنجاه و هفتمین مجمع عمومی بانک مرکزی روز یکشنبه با حضور مدیر جمهور برگزار شد و در آن بعد از ارایه گزارشی از سیاست‌های اعتباری و پولی بانک مرکزی در سال ..

ادامه مطلب

ارزش بیت کوین به زیر ۶ هزار دلار سقوط کرد

به گزارش تسنیم به نقل از رویترز، ارزش بیت کوین امروز 13 درصد دیگر کم کردن یافت و به زیر 6000 دلار رسید. بدهید ترتیب میزان ارزش معروف ترین ارز دیجیتالی دن..

ادامه مطلب

زیاد کردن قیمت حامل‌های انرژی در سال ۹۷ ممنوع شد

عضو کمیسیون تلفیق بودجه سال ۹۷ مجلس شورای اسلامی بیان کرد که این کمیسیون زیاد کردن قیمت حامل های انرژی در سال آینده را ممنوع کرده است.  ..

ادامه مطلب

نوسان ۵۶ تومانی در ۷ روز ، دلار دولتی ۳۴۸۷ تومان شد

دلار مبادله‌ای در طول هفته گذشته تا ۵۶ تومان گران شده است هست، البته این عوض کردن علت خاص خود را دارد.  دلار دولتی ۳۴۸۷ تومان شد/نوسان ۵۶..

ادامه مطلب

رکود همچنان در بازار ادامه دارد ، قیمت محصولات فناوری زیاد کردن یافت

رئیس اتحادیه فناوران رایانه پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: در ماه‌های گذشته در بازار محصولات IT شاهد رکود بوده ایم که با زیاد کردن قیمت دلار در ماه های اخی..

ادامه مطلب